Rungtynės: LSMU vs Dobilas (3:0)

LSMU75252525

Dobilas62222119

,,LSMU'' pergalė prieš ,,Dobilą''

Lapkričio 8 dieną LSMU VA sporto salėje įvyko B lygos rungtynės. Aikštelėje susitiko ,,LSMU" ekipa (šeimininkai) ir ,,Dobilas" (svečiai). Po trumpų varžybų užtikrintą pergalę pelnė ,,LSMU'' rezultatu 3:0. Pirmasis setas prasidėjo apylygėmis jėgomis. Nuo pat pirmųjų taškų abi ekipos žaidė ryžtingai. Po to šiek tiek didesnį pranašumą ėmė rodyti ,,LSMU'' komanda (rez.: 9:7; 15:13). Gerokai įsiveržus šeimininkams į priekį (rez.: 20:15) ,,Dobilo'' komanda pasiėmė minutės pertraukėlę. Grįžę į aikštelę svečiai buvo nusiteikę taip lengvai neatiduoti taškų. Šeimininkams trūkus vos vieno taško iki pergalės (rez.: 24:17) ,,Dobilas'' netikėtai spurtavo septynių taškų atkarpą taip sumažindami rezultatų skirtumą. Visgi kad ir kaip stengėsi ekipa lemiamas taškas atsidūrė ,,LSMU'' švieslentės pusėje - 25:22. Antrasis setas buvo palankus salės šeimininkams. ,,LSMU'' ir toliau veržėsi į priekį <...>