Rungtynės: Kauno kolegija vs Startas ‒ Tinklo draugai (3:0)

Kauno kolegija75252525

Startas ‒ Tinklo draugai57201918

,,Kauno kolegija'' apgynė namų sienas prieš ,,Starto ‒ Tinklo draugų'' komandą

Sausio 11 dieną Kauno kolegijoje įvyko A lygos varžybos kuriose susitiko "Kauno kolegija" (šeimininkai) ir "Startas – Tinklo draugai" (svečiai) ekipos. Po ilgai trukusios trijų setų kovos "Kauno kolegija" ekipa džiaugėsi pergale rezulatu 3:0. Pirmasis setas prasidėjo puikiu šeimininkų spurtu (rez. 9:2). O štai "Starto – Tinklo draugų" komandos žaidėjams sekėsi sunkiau ,,įsilieti‘‘ į žaidimą ir atlaikyti ,,Kauno kolegijos‘‘ rengiamas atakas. Po pasiimtos minutės pertraukėlės (rez. 11:3) svečių komanda nors ir nedideliu tempu bet taškas po taško pradėjo vytis savo varžovus. Jau įpusėjus setui rezultatą pavyko sumažinti trijų taškų skirtumu (rez. 19:16). Pastebėjusi ,,Kauno kolegijos‘‘ ekipa kad svečiai pradėjo ,,minti ant kulnų‘‘ surengė dar daugiau rezultatyvių atakų atsiplėšė ir iškovojo pirmojo seto pergalę - 25:20 (1:0) . Antrajame sete ,,Starto – Tinklo draugų‘‘ ekipa taip lengvai nebepasidavė <...>