Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs KSM „Startas“ ‒ 1 (3:0)

Dailiojoje A lygoje, LSMU 3-0 laimėjo prieš KSM Starto 1-ąją komandą

Dailiojoje A lygoje, LSMU 3-0 laimėjo prieš KSM Starto 1-ąją komandą

 Š.m. gruodžio 19d. LSMU salėje vyko Dailiosios A lygos varžybos tarp LSMU bei KSM Starto-1 komandų.

Pirmąjį setą labai užsivedusios pradėjo LSMU tinklininkės, jos seto viduryje jau pirmavo 15-2, tačiau KSM Starto merginos nenorėjo taip lengvai paleisti pirmojo seto ir susikaupusios pradėjo vytis savo varžoves, bet po dar vienos geros atkarpos pergalę pirmąjame sete džiaugėsi LSMU merginos rezultatu 25-16.

Antrąjį setą žaidimas labai bangavo tiek LSMU, tiek KSM Starto komandose ir seto viduryje rezultatas buvo lygus 17-17, tačiau neįtikėtinai sužaidusios LSMU merginos vėl surengė puikų spurtą ir iškovojo pergalę ir antrąjame sete rezultatu 25-18.

Trečiąjį setą puikiai pradėjo KSM Starto merginos, jos seto pradžioje pirmavo 3-9, tačiau LSMU tinklininkės ilgai netruko išlyginti bei persverti rezultatą, atradusios sąvąjį žaidimą, puikiai atakavusios bei žaidusios gynyboje laimėjo ir trečiąjį setą rezultatu 25-13.

Po varžybų pakalbinta LSMU komandos kapitonė M.Ramanauskaitė sakė, kad pergalę lėmė merginų sugebėjimas susiimti reikiamu momentu, užsivedimas bei puikus žaidimas tiek puolime, tiek gynyboje.

Puslapis peržiūrėtas: 1466

Komentarai