Rungtynės: Viskas ore vs Kur septintas (3:0)

Viskas ore75252525

Kur septintas58142222

Pirmąsias sezono varžybas ,,Viskas ore'' komanda pradėjo pergalingai prieš ,,Kur septintas'' ekipą

Spalio 29 dieną prasidėjo naujasis tinklinio sezonas kuriose susirungė ,,Viskas ore'' ir ,,Kur septintas'' komandos. Nors rungtynės užsitęsė tik iki trijų setų - visas žaidimas klostėsi labai įtemptai. Galiausiai emocingas rungtynes trečiame sete pavyko atlaikyti ,,Viskas ore'' žaidėjams ir varžybas užbaigti svariu 3:0 rezultatu. Rungtynėms vos tik prasidėjus abi komandos žaidė atkakliai taškas į tašką tačiau ties 6:6 rezultatu atsiplėšusi nuo varžovų dvigubu taškų skirtumu žaidimo eigą ėmė koreguoti ,,Viskas ore‘‘ komanda. ,,Kur septintas‘‘ žaidėjams prireikė atsikvėpti. Visgi po minutinės pertraukėlės komandai nepavyko sumažinti daromų klaidų tad varžovai ir toliau sparčiu tempu rinko taškus (16:8; 22:11). ,,Viskas ore‘‘ setą užbaigė vienuolikos taškų skirtumu – 25:14. Antrojo seto žaidime abi komandos nuolatos kovojo dėl kiekvieno taško iki pat pabaigos (6:6; 11:118;18:18; 21:22). ,,Kur septintas‘‘ komandai <...>