Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno technikos kolegija vs LSMU (2:3)

,,LSMU“ svečiuose nugali ,,Kauno technikos kolegiją“

,,LSMU“ svečiuose nugali ,,Kauno technikos kolegiją“

"C" lygos varžybose susitiko šeimininkai "Kauno technikos kolegija" ir svečių komanda, varžybų favoritai, "LSMU". Varžybos nebuvo gražios, po daug žaidiminio broko ir klaidų, varžybas sugebėjo laimėti "LSMU" rezultatu - 2:3.

Pirmajame sete daug intrigos nebuvo, stipriais padavimai ir smūgiais "LSMU" niokojo "Kauno technikos kolegijos" žaidėjų visus gynybinius planus. Nors šeimininkų komanda darė viską, lipo sienomis, tačiau jie buvo bejėgiai prieš gerą "LSMU" žaidimą. "LSMU" žaidėjas A.Želvys pelnė 11 taškų ir atnešė savo komandai pergalę rezultatu - 19:25 (0:1).

Antrajame sete "Kauno technikos kolegija" atrodė be jokio noro laimėti dauguma jų smūgių ir padavimų skrido į tinklą arba užribį. Jie savo jėgomis pelnė vos du taškus ir neparodė jokios kovos priešininkams. "LSMU" daug vargo neturėjo ir geru puolimu lengvai nugalėjo priešininkus rezultatu - 11:25 (0:2).

Trečiajame sete "LSMU" žaidėjai visiškai atsipalaidavo ir pradėjo linksmintis, bet tai jiems nešė tik klaidas. Jie visus savo padavimus siuntė į tinklą arba užribį. Žaidimas nebuvo gražus akiai, tačiau "Kauno technikos kolegija" naudojosi savo proga ir sutriuškino "LSMU" rezultatu - 25:7 (1:2).

Ketvirtajame sete žaidimas jau atrodė geriau, tačiau begalė klaidų niekur nedingo. "Kauno technikos kolegija" buvo ant bangos po praeito seto ir sugebėjo rinkti taškus, o "LSMU" sunkiai sekėsi įsivažiuoti į savo žaidimą, nors seto pabaigoje, jie parodė šiek tiek daugiau koncentracijos ir susikaupimo, tačiau to neužteko ir "Kauno technikos kolegija" laimi ir šį setą rezultatu - 25:22 (2:2).

Penktajame sete "LSMU" nustojo juokauti, išėjo į aikštelę pasiruošę laimėti ir nepaliko jokių vilčių savo varžovams. "LSMU" tiek geriau puolė ir gynės, kad šeimininkų komanda nieko nesugebėjo padaryti ir tiesiog stebėjo kaip kamuolys vis krenta į jų aikštelės pusę. Šį setą lengvai laimėjo "LSMU" rezultatu - 4:15 (2:3) ir įsirašė dar vieną pergalę į turnyrinę lentelę.

Po rungtynių "LSMU" komandos kapitonas M.Brazauskas komentavo: ,,Po nesunkių pirmų dviejų setų sušalom, nesitikėjimo iš priešininkų tokių stiprių padavimų, patys daug klydom. Ketvirtam sete, truputį išsigandom priešininkų ir kai jau susiėmėm buvo per vėlu, na o penktą setą sužaidėm taip kaip ir turėjom sužaisti."

Puslapis peržiūrėtas: 2768

Komentarai