Rungtynės: Kauno kolegija vs RIO Arena (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno kolegija7316142518

RIO Arena9725252225

,,RIO Arena'' svečiuose nurungė ,,Kauno kolegijos'' komandą

Kauno kolegijos sporto salėje Gruodžio 12d. 17:30val. Susitiko "Kauno kolegijos" komanda (šeimininkai) ir "RIO Arena" (svečiai). Po įtemptos keturių setų kovos pergalę išplėšė ,,RIO Arenos’’ ekipa rezultatu - 1:3. Pirmąjame sete startavo ,,RIO Arenos’’ ekipa. Jau nuo pat pirmųjų taškų svečių komanda griebėsi iniciatyvos ir tiesiog į kampą užspaudė savo priešininkus (rez. 1:5; 6:7; 9:18). ,,Kauno kolegijos’’ komanda dar bandė seto pradžioje pavyti varžovus ir išlyginti rezultatą tačiau nepavyko to padaryti. Žaidėjams pritrūko susižaidimo. Tad ,,RIO Arena’’ nesudėtingai laimėjo pirmojo kėlinio pabaigą rezultatu 16:25 (0:1). Po laimėto pirmojo kėlinio ,,RIO Arenos’’ komanda parodė savo stipriąją pusę – komandinį susižaidimą. Taip jiems pavyko nuo pat seto pradžios įsiveržti į priekį net 9t. persvara. Rezultatyviausi žaidėjai buvo Lukas Oleškevičius <...>