Rungtynės: KTU vs Kėdainių „Laumetris“ (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
KTU016252416

Kėdainių „Laumetris“025232625

Pirmąjį pralaimėjimą KTU „išrašo“ „Laumetrio“ tinklininkai.

Kovo 17d. įvyko varžybos tarp KTU ir "Laumetrio" tinklininkų. Be pralaimėjimų pirmąjame etape žengę KTU tinklininkai pralaimėjo pirmąji sezono mačą svečiams iš Kėdainių. 1:3 (16:25 25:23 24:26 16:25)Varžybos prasidėjo nervingai tačiau D. Butkus stiprūs padavimai išmušo šeimininkus iš vėžių jau pirmąjame sete. (4:7). Tuomet Laumetrio tinklininkai pradėjo spausti varžovus galingomis atakomis ir padavimais. Pirmasis setas baigiasi lengva svečių pergale (16:25).Antrasis setas buvo atkaklesnis nei viena komanda nenorėjo nusileisti varžovams (8:8). Viso seto metu priešininkų atakos keitė viena kitą ir didžiausias atotrūkis buvo 2 taškai (16:14). Tuomet svečiai iš Kėdainių spurtavo 6:0 ir taip išsiveržė į priekį 20:17. Bet minutės pertraukėlės metu pylos gavę šeimininkai ryžtingai užbaigė setą sėkmingais R. Markausko smūgiais. (25:23)Trečiasis setas klostėsi lygiai abi komandos nemažai klydo ir sėkmingai puolė. (9:8). Pirmieji didesnį atotrūkį iniciavo "Laumetrio" tinklininkai pelnę 5 taškus be atsako ir neleidę šeimininkams rasti savo žaidimo. Bet šeimininkai nebuvo pasiruošę nuleisti rankų ir išlygino žaidimą (22:24). Setą užbaigia puiki "Laumetrio" ataka (24:26).Ketvirtasis setas klostosi ta pačia kryptimi kaip ir visos varžybos <...>