Rungtynės: NUTPA vs Magnus (2:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
NUTPA02521251812

Magnus01825232515

Po itin atkaklių rungtynių ''NUTPA'' komandai teko pripažinti ''Magnus'' pergalę

Simbolinę Lietuvos Nepriklausomybės dieną įvyko draugiškos (bet kaip ir priklauso kovingos) žalių D lygos rungtynės. Salėje susitiko ''NUTPA'' ir ''Magnus'' tinklininkai. Po itin įtemptų penkių setų rungtynių pergalę laimėjo ''Magnus'' - 2:3.Pirmasis setas prasidėjo ''NUTPA"' spurtu (rez.: 9:2). N. Baltrukonis vedė komandą į priekį kartu su puikia kėlėja L. Mazūriene. Atakomis taikliais padavimais šiame sete ''NUTPA'' turėjo pranašumą prieš ''Magnus''. Rezultatyviu bloku namų komandai pavyko baigti setą svariu rezultatu - 25:18.Situacija kardinaliai pasikeitė antrame sete. ''Magnus'' pavyko susitvarkyti gynybą ir puikiai atlaikyti stiprias varžovų atakas taip įgytas net 9t. pranašumas (rez.: 1:10). ''NUTPA'' lyderis iškvietė komandą minutinės pertraukėlės. Po jos - dailūs trys ACE'uoti padavimai. Žaidėjams pavyko pelnyti dar papildomus 6t. tačiau po šių sekė ir vėl ''Magnus'' stiprus spurtas. Varžovus jau lenkė kone tris kartus didesniu taškų skaičiumi. ''NUTPA'' nebesisekė permušti tinklo <...>