Rungtynės: Last Minute vs Jonava ‒ Batėgala (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Last Minute025251725

Jonava ‒ Batėgala019232520

''Last Minute'' pergalė prieš ''Jonavos ‒ Betėgalą''

Simbolinę Lietuvos Nepriklausomybės dieną įvyko draugiškos (bet kaip ir priklauso kovingos) žalių D lygos rungtynės. Salėje susitiko ''Last Minute'' prieš jonaviečių ''Betėgalą''. Po itin įtemptų rungtynių pergalę pavyko pelnyti salės šeimininkų komandai - ''Last Minute'' 3:1.Pirmasis setas prasidėjo lengvais tačiau itin taikliais E. Aramino padavimais. Pirmieji šeši taškai lengvai sukapsėjo ''Last Minute'' komandai. Po tokio varžovų spurto ''Jonavos - Betėgala'' nusprendė jog reikia komandai greitai apsitarti ir susikaupti. Kaip ir pokštavo Jonavos tinklininkai po trumpo apšilimo (rez.: 6:0) ir pasiimtos minutinės pertraukėlės komandai pavyko prisivyti varžovus (rez.: 8:7). Kita minutinė pertraukėlė padėjo ir ''Last Minute''. Setui einant į pabaigą žaidimas darėsi vis intensyvesnis kuris pareikalavo nemažai jėgų iš tinklininkų. Šauniai spurtavę ''Jonavos - Betėgala'' žaidimui einant į pabaigą (rez.: 23:15; 23:19) lengvai nepasidavė <...>