Rungtynės: Tinklo inžinerija vs Vitameda (0:3)

Tinklo inžinerija53141524

Vitameda76252526

Vitameda svečiuose 3 ‒ 0 nugalėjo Tinklo inžineriją

Š.m. sausio 15d. Radvilėnų pl. 7 salėje susitiko šeimininkai - Tinklo inžinerija bei svečiai - Vitameda Po neilgos 3setų kovos pergale džiaugėsi Vitamedos komanda. Pirmąjį setą labai sunkiai pradėjo šeimininkai jie darė daug klaidų o tas leido Vitamedai jau seto viduryje turėti daugiau nei dvigubą pranašumą 7 - 15 nors ir po paimtos minutės pertraukėlės šeimininkai šiek tiek stabilizavo žaidimą tačiau skirtumas jau buvo per didelis ir Vitameda šventė pergalę šiame sete rezultatu: 14 - 25. Per šį setą šeimininkai suklydo net 16kartų. Antrasis setas prasidėjo labai panašiai Vitamedos vyrai ir toliau mažai klydo o jiems taškus tiesiog dalino Tinklo inžinerijos komanda darydama klaidas taip svečiai neturėdami didelių vargų laimėjo ir antrąjį setą rezultatu 25 -15. Trečiasis setas jau buvo kur kas atkaklesnis pajautę žaidimą šeimininkų komanda per šį setą padarė mažiau nei dvigubai klaidų kiek jiems buvo būdinga daryti pirmąjame bei antrąjame setuose <...>