Rungtynės: Kauno kolegija vs Tinklo inžinerija (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno kolegija021252121

Tinklo inžinerija025232525

„Tinklo Inžinerija“ nugalėjo „Kauno Kolegija“

Sausio 10 d. 18:00 val. Kauno Kolegijos didžiojoje salėje B lygos grupės varžybose (I turas) susitiko „Tinklo Inžinerija" ir „Kauno Kolegija" vaikinų komandos.Pirmajame sete nuo pradžių išsiveržė „Tinklo Inžinerija" (7:1) ir toliau laikė maždaug 6 taškų pranašumą (15:8); (17:10). Artėjant seto pabaigai „Kauno Kolegija" komandai beveik pavyko sulyginti rezultatą (18:18) bet priešininkai iš kart atkovojo 2 taškus vėl po truputi išsiveržiant į priekį (20:18) ir laimint šį kėlinuką (25:21).Antrajame sete nuo pradžių abi komandos kovojo apylygiai (6:8) nors seto viduryje „Kauno Kolegija" komandai pavyko atsispirti nuo priešininkų (11:18). Artėjant kėlinuko pabaigai svečių komanda nenorėjo nusileisti ir beveik prisivijo priešininkus (23:24) tačiau „Kauno Kolegija" pelnė savo paskutinį tašką ir iškovojo pergalę antrajame sete.Trečiajame sete abi komandos pelnė taškus nenusileisdamos priešininkams nei kelių taškų persvara (2:2); (6:6); (13:13); (16:16) <...>