Rungtynės: Vitameda vs Kėdainių „Laumetris“ (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Vitameda025212525

Kėdainių „Laumetris“019252021

„Vitameda“ apgynė namų sienas dvikovoje prieš Kėdainių „Laumetris“ komandą.

Gruodžio 9d. 20:30val Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko B pirmenybių rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Vitameda“ ir svečių Kėdainių „Laumetris“ komandų. Antrąją pergalę iš trijų galimų B lygoje iškovojo šeimininkai „Vitameda“ ekipa.Susitikimas prasidėjo lygiai komandoms besikeičiant pirmaisiais rungtynių taškais (7:7). Įsibėgėjant rungtynėms šiek tiek geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai „Vitameda“ kurie įgijo trapų 3 taškų pranašumą (11:8). Seto eigoje „Vitameda“ išlaikė 1-2 taškų persvarą (14:13);(16:14);(18:16). Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko dar labiau įtvirtinti savo pranašumą (23:18) bei taip laimėti pirmąją susitikimo dalį rezultatu (25:19). Antrosios rungtynių dalies pradžia buvo analogiška pirmajam setui (8:8). Šį kartą lygi kova vyko viso kėlinuko metu o tai puikiai iliustruoja faktas jog beveik viso seto metu nei vienai ekipai nepavyko susikrauti didesnio <...>