Rungtynės: Kauno „KSM Startas ‒ TPS“ vs Kauno „Marito“ (0:3)

Kauno „KSM Startas ‒ TPS“0181320

Kauno „Marito“0252525

Kauno „Marito” nugalėjo Kauno „KSM Startas ‒ TPS“

Lapkričio 23 d. 18:30 val. sporto mokykloje „Startas" "Top Sport" Lietuvos vyrų tinklinio I lygoje susitiko Kauno „KSM Startas -TPS" ir „Marito" komandos. Pergalę išsikovojo Kauno „Marito" komanda.Pirmojo susitikimo dalies pradžioje abi komandos pelnė taškus apylygiai iki rezultato (9:9) tuomet Kauno „Marito" komanda pelnė 5 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį (9:14). „Marito" perėmė seto kontrolę į savo rankas ir laimėjo pirmąją mačo dalį (18:25).Antrojo seto pradžioje „KSM Startas - TPS" komanda buvo išsiveržusi į priekį (4:1). Tačiau „Marito" nenusileido ir atkovojo 3 taškus iš eilės sulyginant rezultatą ir toliau tęsiant apylygi žaidimą iki (9:9) bei ne už ilgo vėl išsiveržiant į priekį pelnant 5 taškus iš eilės (9:14) atiduodant vieną tašką „KSM Startas -TPS" komandai ir dar pelnant 6 taškus iš eilės (10:20). „KSM Startas - TPS" nepavyko atsikovoti antrojo kėlinuko ir pralaimėjo Kauno „Marito" komandai (13:25).Trečiasis setas buvo vienas iš sunkiausių Kauno „Marito” komandai. Didžiąją trečio dalį abi komandos nepasidavė ir palaikė panašų rezultatą (19:21). Tačiau kėlinuko pabaigoje Kauno „Marito" komanda pelnė 4 taškus iš eilės ir užbaigė setą (20:25). „KSM Startas - TPS" pralaimėjo „Marito" komandai galutiniu rezultatu 0:3.„KSM Startas - TPS" komandos žaidėjas Nr. 2 Klaidas Tepelys pelnė 10 taškų iš jų 2 blokai. Kauno „Marito" komandos žaidėjas Nr. 3 Steponas Narvydas pelnė 10 taškų iš jų 2 ACE'ai.„Varžybos buvo nesunkios. Visi atėjo <...>