viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Magnus0252125237

Last Minute02125222515

„Last Minute“ išsikovojo pergalę prieš „Magnus“

Gruodžio 17 d. 20 val. Kauno technikos mokymo centro mažojoje salėje žalių „D" lygos grupės varžybose (I turas) susitiko „Last Minutes" ir „Magnus" komandos.Pirmajame sete į priekį išsiveržė „Magnus" komanda (2:8) ir toliau buvo laikomasi panašaus pranašumo (11:18). Tik seto pabaigoje „Last Minute" komandai pavyko šiek tiek prisivyti (20:24) tačiau laimėti seto nepavyko nes „Magnus" neužtruko pelnyti savo paskutinio taško.Antrajame sete į priekį išsiveržė „Last Minute" komanda (6:1) tačiau „Magnus" komanda ne už ilgo prisivijo ir sulygino rezultatą (7:7). Toliau „Last Minute" komanda nenusileido ir pelnė taškus sparčiau nei priešininkų komanda (19:15). Nors kėlinuko pabaigoje buvo pelnomi pavieniai taškai "Magnus" komandai nepavyko uždaryti persvaros ir jų buvo pralaimėtas antrasis setas (21:25).Trečiajame sete stipriau startavo „Magnus" komanda (2:7) ir taškų persvara prieš priešininkus buvo laikoma iki seto pabaigos (22:25).Ketvirtajame sete nors stipriai žaidimą pradėjo „Magnus" komanda seto viduryje „Last Minute" juos prisivijo (14:14) ir netgi perėmė persvarą į savo pusę (21:18). Kėlinuko pabaigoje abi komandos nenorėjo pasiduoti (24:23) <...>