Rungtynės: Kauno kolegija vs Vytauto Didžiojo universitetas (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno kolegija02125197

Vytauto Didžiojo universitetas025232525

VDU pergalė prieš „Kauno kolegijos“ merginas

Kovo 17d. įvyko varžybos tarp šeimininkių "Kauno kolegijos" ir svečių "VDU" komandų. Pergalę iškovojo VDU tinklininkės 1:3 (21:25 25:23 19:25 7:25).Pirmasis setas prasidėjo apylige kova ir žaidimu taškas į tašką. Seto pradžioje priekyje buvo šeimininkės (13:8). Tuomet svečių komanda išlygino žaidimą pasivijo varžoves ir rezultatui esant jau jų naudai Kauno kolegijos trenerė paprašė minutės pertraukėlės (17:19). Bet ir ji nepadėjo o VDU tinklininkės toliau tęsė gerą žaidimą arti tinklo (10 VDU taškų prieš 5 Kauno kolegijos) ir laimėjo setą 21:25.Antrasis setas vėl prasidėjo lygiu žaidimu abejose aikštelės pusėse. Iki seto vidurio nei viena komanda nepirmavo daugiau nei dviejų taškų persvara. Rezultatui esant 12:12  VDU įsiveržia į priekį 6-iais taškais ir atrodo kad jau perima iniciatyvą bet 3 klaidas padaro jungianti žaidėja K. Petraitytė ir susitelkusios šeimininkės perima iniciatyvą ir išplėšia pergale antrame sete 25:23.Trečiasis setas vėl klostosi lygiai. Kauno kolegijos tinklininkės per šį setą pelno tik 7 savus taškus (3 atakos ir 4 ace'ai prieš 12 tikslių atakų ir 5 ace VDU). Tai labiausiai ir lemia VDU pergalę šiame sete <...>