Rungtynės: Kauno „Marito“ vs Panevėžio agrochemija ‒ SC (2:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno „Marito“0252518258

Panevėžio agrochemija ‒ SC02016252715

Panevėžio agrochemijos-SC po penkių setų kovos išsiveža pergalę iš Kauno!

Lapkričio 16 d. 20:00 val. J. ir P. Vileišių mokyklos ‒ daugiafunkcinio centro salėje susitiko „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos komandos. Kauno "Marito"  ir Panevėžio agrochemija – SC. PO penkių setų kovos pergalę iš Kauno išsivežė svečių ekipa Rezultatas 2:3 Nuo pirmojo kėlinio pradžios iniciatyvos ėmėsi Kauno „Marito“ komanda kuri po truputį tolo nuo savo varžovų ir laimėjo kėlinį 1:0 (25-20)Antrame varžybų kėlinyje geriau žaidėjo salės šeimininkai Kauno „Marito“ komanda. Kuri nuo pirmų kėlinio akimirkų spurtavo ir neleido svečiams pasivyti. 2:0 (25-16)Trečiame kėlinyje Panevėžio komandoje padaryti keitimai davė „vaisių“. Pagaliau komanda atrado savo žaidimo tempą kurį demonstravo visą trečią kėlinį ir neleido šeimininkams laimėti seto ir varžybų taip greitai. 2:1(18-25)Ketvirtame kėlinyje užvirė tikra kova. Emocijos liejosi per kraštus. Nervams nuraminti aikštelėje parodyta antra geltona kortelė svečių ekipai. Tačiau tai dar labiau tarsi paskatino Panevėžio agrochemijos – SC komandą nepasiduoti. Taškas į tašką žaidusios ketvirta kėlinį komandos buvo lygios priešininkės <...>