Rungtynės: Nemunas ‒ 2 vs Pervesk.lt (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Nemunas ‒ 26615251115

Pervesk.lt9725222525

,,Pervesk.lt'' nugalėjo ,,Nemuno ‒ 2'' komandą

Sausio 6 dieną KTPMC sporto salėjo įvyko ,,Žalių‘‘ D lygos varžybos kuriuose susitiko ,,Nemunas – 2‘‘ ir ,,Pervesk.lt‘‘ komandos. Po įtemptų varžybų pergale mėgavosi ,,Pervesk.lt‘‘ rezultatu 1:3. Žaidimo pradžioje abi komandos apsimainė pora taškų ir ilgai netrukus ,,Pervesk.lt‘‘ stipriai įsiveržė į priekį (rez.: 5:15). Komanda diktavo žaidimo tempą ir nesunkiai rinko taškus. Į gynybą įsijungė beveik visi žaidėjai. Tuo tarpu ,,Nemunas – 2‘‘ darė daugiau techninių klaidų o didžiąją dalį taškų susirinko iš varžovų atliktų klaidų. Setas baigėsi rezultatu - 15:25. Antrasis setas buvo labai permainingas. Žaidimą ryžtingai pradėjusi ,,Nemunas – 2‘‘ komanda įpusėjus setui atsipalaidavo ir leido varžovams atsigriebti prarastus taškus. ,,Pervesk.lt‘‘ komandos rezultatyviausi žaidėjai buvo B. Prekeris bei J. Astafjev kurie tempė komandą pergalės link (rez.: 14:13; 14:19). Tačiau ,,Nemunui – 2‘‘ po pasiimtos minutinės pertraukėlės pavyko situaciją pakreipti kita linkme. Šioji spurtavo 6 taškų atkarpą ir išlygino rezultatus. Kilus įtampai ,,Pervesk.lt‘‘ kiek persistengė rengdami atakas <...>