Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
Turnyrai
"TOP Sport" taurė 2013
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Laumetris vs Blokada (1:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Laumetris9022212522
 
Blokada9025251525


Laumetris

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Albertas Maskaliūnas180010070012
Giedrius Vaivada153040060016
Jonas Putna0000000000
Karolis Varnas6015002009
Pijus Banys20365002005
Taurius Putna120470030018
Tomas Matulis7024005006
 903432600250066

Blokada

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Alanas Silkinas5210003004
Darius Grigas7000003004
Edvinas Krikužas154220080013
Gabrielius Misailovas32352002005
Kęstutis Ranšys10002004008
Lukas Kirchovas152190050021
Saulius Smetonis102260060012
 9012412100310067
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 1315

Komentarai