Rungtynės: Sporto fėja vs Dobilas (3:0)

Sporto fėja75252525

Dobilas53221714

„Sporto fėja“ nurungė Jonavos „Dobilo“ ekipą

Sausio 31 diena B lygos varžybose Kauno technikos rengimo mokymo centre 20:00val. susitiko vieni iš lyderių Jonavos „Dobilas“ ir salės šeimininkai „Sporto fėja“. Po trijų setų kovos šeimininkai apgynė namų sienas rezultatu 3-0. Pirmasis setas prasidėjo abiejų komandų lygiaverčiu žaidimu kas puikiai matėsi švieslentėje (3:3; 6:6; 8:8). Tačiau „Sporto fėja“ spurtavo net penkiais taškais į priekį. Nenorėdama atsilikti „Dobilo“ komanda stengėsi pasivyti varžovus tačiau tai padaryti sekėsi sunkiai. Nesusižaidimas buvo didžiausia svečių bėda. Netiksliai pakelti kamuoliai O.Pentiochinui ir M.Savickui buvo didžiausias šio kėlinio „inkaras“. Tuo naudodamasi „Spoto fėjos“ komanda taškas po taško tolo nuo priešininkų (16:12). Nors komanda skyrė tik keturi taškai tačiau minutinės pertraukėlės svečių komandos neišgelbėdavo (24:16). Puikaus palaikymo iš tribūnų <...>