viso1 setas2 setas3 setas
LSU77252725

Cukrainis56162515

,,LSU'' merginos iškovojo pergalę prieš ,,Cukrainio'' ekipą

Gruodžio 11 dieną LSU sporto salėje įvyko „Dailiosios“ lygos „A“ pogrupio varžybos. Šeimininkių poziciją užėmė „LSU“ merginos o svečių teisėmis tenkinosi „Cukrainis“ komanda. Po trijų kėlinių pergalė atiteko „LSU“ ekipai 3-0 Pimasis setas prasidėjo banguotu žaidimu nes abi komandos demonstravo tikrai solidų žaidimą (4:4; 13:13). Nors „LSU“ komandos žaidėjos darė gana daug klaidų gynyboje tačiau sugebėjo pasitempti ir išsiveržė į priekį (18:14). „Cukrainio“ merginos stengėsi užpulti netikėtai savo varžoves tačiau šeimininkių statomi blokai tapo nepramušami (22:15). Dar keli taškai krenta į sporto universiteto ekipos lentelės pusę. „LSU“ laimį šį setą (25:16) 1-0 Antras kėlinys buvo permainingas. Iniciatyvos ėmėsi nepasiduodanti „Cukrainio“ komandos narės nors iš pradžių pirmavo „LSU“ merginos. (5:3; 8:6). Lietuvos sporto universiteto ekipoe prasideda panika <...>