Turnyrai
"TOP Sport" taurė 2013

Rungtynės: KTU vs KSM „Startas“ ‒ 1 (3:0)

KTU tinklininkių pergalė prieš KSM ,,STARTAS–1 komandą

Lapkričio 7 dieną 19:30 val, įvyko moterų ,,Dailiosios'' A lygos varžybos. KTU statybos ir architektūros fakulteto salėje susirungė šeimininkės ,,KTU'' ir svečių komandą KSM,, STARTAS–1''.

Pirmieji du setai svečių ekipai KSM,, STARTAS–1'' buvo tikras iššūkis. ,,KTU '' merginos nieko nelaukdamos blokavo kamuolius ir veržėsi į priekį. Bandydamos atsigauti ir susikaupti priešininkiu komanda pasiėmė minutės pertraukėles. Tačiau KSM ,,STARTAS–1'' merginoms sumažinti atotrūkio nepavyko. Trečiajame kėlinyje KSM ,,STARTAS–1'' merginos įgavusios drąsos, stengėsi neatsilikti ir galvojo išplėš pergalę, bet dėja šeimininkių ,,KTU'' komandos noras laimėti buvo didesnis ir taip iškovojo paskutinįjį setą.

I setas – 25:16

II setas – 25:9

III setas – 25:18

Pasibaigus rungtynėms kalbinta KTU komandos kapitonė Eibartė Ragauskytė :

Kaip sekėsi iškovoti pergalę ?
Kaip pirmos varžybos kapitonei komandoje tai tikrai geros.

Kas vedė link pergalės?
Užsidegimas, nesvabu kokia bebūtų diena svarbiausia to jausmo neprarasti.

Ko linkėtumėte sau kitose varžybose?
To pačio užsidegimo ir kitoms komandoms to linkiu.

Taip pat kalbinta KSM,, STARTAS –1'' komandos žaidėja Kamilė Bukaitytė:

Kaip jaučiatės po pralaimėjimo?
Manėme kad bus blogiau, du setai nepasisekė bet trečiajame suaktyvėjome.

Ko tikėjotės iš šių varžybų?
Tikėjomės pergalės, galvojom pelnysim daugiau taškų bet mes  vistiek džiaugiamės.

Ko palikėsite savo komandai ateityje?
Daugiau iškovotų taškų, geresnių rezultatų ir žinoma aukštesnės vietos lentelėje.