Rungtynės: KSM „Startas“ ‒ Tinklo draugai vs NUTPA (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
KSM „Startas“ ‒ Tinklo draugai9124222718

NUTPA10126252525

Dėl patekimo į „B“ lygos ketvirtfinalį ,,NUTPA'' iškovojo pergalę prieš ,,Startą ‒ Tinklo draugus''

Kovo 20 dieną 17:45 valandą įvyko draugiškos varžybos tarp Kauno sporto mokyklos ,,Startas – Tinklų draugų‘‘ ir ,,NUTPA‘‘ komandų. Po atkaklių keturių setų rungtynių pergalę iškovojo ,,NUTPA‘‘ žaidėjai rezultatu 1:3. Pirmajame sete nuo pirmųjų žaidimo minučių įsiveržė ,,Starto – Tinklo draugų‘‘ komanda (rez.:8:2). Jaunieji žaidėjai po žaidimo aikštelę judėjo vikriai ir energingai. Varžovai stabiliai ir nedideliu tempu artėjo prie salės šeimininkų (rez.:15:11; 16:15). Viso žaidimo metu lyderiaujančioji komanda seto pabaigoje suklupo. Per stiprūs padavimai bei atsivėrusios gynybos spragos taip ir neleido pelnyti lemiamo taško (rez.:24:21). Po pasiimtos ,,NUTPA‘‘ minutės pertraukėlės žaidėjų lūkesčiai pasitvirtino – komanda iškovojo seto pergalę 24:26 (0:1). Antrame sete abi komandos žaidė dar įnirtingiau ir tai rodė rezultatai. ,,NUTPA‘‘ komandos žaidėjai prieš aršiai nusiteikusią ,,Starto – Tinklo draugų‘‘ ekipą gynėsi ‘statydami sienas‘. Į gynybą įsitraukė kone visi žaidėjai. Tačiau šiame sete itin pasižymėjo N. Baltrušaitis ne tik pelnytais taškais <...>