viso1 setas2 setas3 setas4 setas
LSMU10425252925

Sporto fėja9020193120

LSMU ir „Sporto fėja“ kova

Kovo 4 dieną 19:00 LSMU VA sporto rūmų salėje vyko C lygos varžybos. Kurių metu susikovė LSMU ir „Sporto fėjos“ komandos. Varžybos prasideda gana lėtu tempu ir staigiu LSMU ekipos atotrūkiu tačiau gana greitai svečiai juos pradeda vytis. Nors komandas skiria 4-5 taškai „Sporto fėjai“ pritrūksta jėgų šiame sete - pergalė LSMU ekipos naudai. (25:20) (1:0) ęsiantis varžyboms ir toliau aikštelėje karaliauja šeimininkai. Gana užtikrintomis atkarpomis veržiasi pirmyn. Gana gausiai klysdama „Sporto fėjos“ komanda nesugeba ir vėl pasipriešinti gana rimtai nusiteikusiems LSMU ekipai (25:19) (2:0) Trečiame sete žaidimas įgauna pagreitį. Ir komandos suremia pečius. Nei viena iš jų net negalvoja nusileisti priešininkams ir žaidžia dėl kiekvieno kamuolio. Šiame kėlinyje atsiradus įtampai parodoma geltona kortelė. Užsitęsęs kėlinys priveda prie pergalės „Sporto fėjos“ komandą kuri ženkliai mažiau darė klaidų. (29:31) (2:1) Paskutiniame sete <...>