viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Naktis9025152525

VDU8115251922

Pergalę iškovoja „Naktis“ pateko į kitą „Žalių“ D lygos etapą

Kovo 8d. 20:30val Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko „Žalių“ D lygos pirmenybių trečiosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šeimininkų „Naktis“ ir svečių VDU ekipų. Pergalę po keturių setų kovos iškovojo ir į kitą pirmenybių etapą pateko „Naktis“ komanda. Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai „Naktis“ (13:9) nors svečiams buvo pavykę sušvelninti atsilikimą (15:13) spurtą 10:2 atlikusi „Naktis“ užtikrintai laimėjo pirmąją mačo dalį (25:15). Antrajame kėlinuke vaizdas jau skyrėsi kardinaliai šį sykį daug geriau startavo svečiai VDU kurie greitai įgijo didelę persvarą (6:15) kurią išlaikė iki pat seto pabaigos taip išlygindami rungtynių rezultatą (15:25). Nors trečiojo seto pradžia prasidėjo lygiai (5:5) aikštelės šeimininkai surezgė spurtą ir atitrūko (11:5) tačiau tuomet savo spurtu atsakė VDU ir išlygino seto rezultatą (12:12). Antroje kėlinuko dalyje vyko atkakli ir lygi kova (18:18) <...>