Rungtynės: Akademijos „Pilėnai“ vs NUTPA ‒ 2 (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Akademijos „Pilėnai“1031925251915

NUTPA ‒ 21062522232511

Akademijos ,,Pilėnai'' po penkių setų kovos įveikė ,,Nutpa – 2''

Sausio 13 dieną VDU Žemės ūkio akademijos sporto salėje įvyko ,,Žalių‘‘ D lygos varžybos. Susitiko Akademijos „Pilėnai“ (šeimininkai) ir Nutpa 2 (svečiai). Po penkių setų kovos šeimininkų sienas apgynė ir nei kiek nenusileido Akademijos „Pilėnai“ rezultatu 3:2 Rungtynių pradžioje savo pranašumą rodo ,,Nutpa-2‘‘ ekipa (6:9) tačiau rezultatą lygina šeimininkų komanda (11:11;15:15). Nesutarimai ir pykčiai Akademijos,,Pilėnų‘‘ ekipą priveda prie seto pralaimėjimo (19:25). Antrame kėlinyje ,,Nutpos-2‘‘ komanda vėl šauna į priekį (4:10). Beveik dvigubu rezultatu svečių komanda pirmauja pusę kėlynio (8:16). Po minutės pertraukėlės šeimininkų komanda susikaupia ir švelnina rezultatą (16:18). Kovingai nusiteikusi Akdemijos ,,Pilėnų‘‘ ekipa išlygina rezultatą ir jį persverdama laimi setą (25:22). Trečiame kėlinyje žaidimas tampa apylygiu (8:8;11:11). Komandos taip žaidžia beveik visą kėlinį nenusileisdama viena kitai (14:14;20:20). Seto pabaigoje Akademijos ,,Pilėnai‘‘ minimaliu skirtumu išpėšia pergalę (25:23). Ketvirtas setas ,,Nutpos -2‘‘ komanda žūt būt turi laimėti <...>