Rungtynės: RedCastle vs Kur septintas (3:0)

Red Castle po inirtingos kovos 3-0 nugalėjo Kur septintas

Š.m. sausio 8d. Raudondvario mokykloje susitiko šeimininkų ekipa Red Castle bei svečiai Kur septintas komandos.

Po atkaklios kovos šias rungtynes laimėjo šeimininkai - Red Castle komanda.

Pirmasis setas prasidėjo truputėlį geresniu svečių startu, jie pirmavo 3-5, tačiau Red Castle komandos žaidėjas 11nr. V.Šablinskas pradėjo paduoti stiprius padavimus, svečiai nesugebėjo tinkamai įsivesti kamuolio, todėl belikdavo tik permesti jį varžovams, o šie lengvai rinko taškus rezultatyviomis atakomis, taip surinkdami net 9taškus iš eilės ir jau turėdami rezultatą 12-5 šeimininkai nebepaleido svečių ir taip leimėjo pirmąjį setą rezultatu: 25 - 17

Antrasis setas buvo kur kas atkaklesnis, šiame sete svečių komanda iki pat seto galo nuolatos pirmavo kelių taškų skirtumu, tačiau seto pabaigoje lemiamu momentu šeimininkai po minutės pertraukėlės grįžo į varžybas ir sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir po pratęsimo išsiveržti į priekį bei laimėti šį setą rezultatu: 26-24

Trečiasis setas vėl prasidėjo svečių spurtu, bet šeimininkai seto viduryje susiėmė bei sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, taip išlaikydami persvarą iki seto pabaigos, Red Castle komanda laimėjo ir trečiąjį setą rezultatu: 25-17

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų Red Castle komandos žaidėjas 7nr. A.Mačiulis sakė, jog komanda buvo labai užsivedusi, šventiniu laikotarpiu neturėjom treniruočių, todėl buvome labai pasiilgę tinklinio, manau tas užsidegimas bei noras žaisti ir padėjo iškovoti pergalę šiandien.

Paklaustas ar po švenčių nesijautė šventinio maisto bei pagausėjusių kilogramų kūne, pašnekovas juokais atsakė, jog komanda žinojo, kad po švenčių reikės žengti į aikštelę kurioje lauks varžybos, tai visa komanda draugiškai laikėsi dietos bei stengėsi neprisivalgyti ;)