Rungtynės: Dobilas vs Sporto fėja (3:0)

Dobilas75252525

Sporto fėja57231519

,,Sporto fėja“ nulenkė galvas svečiuose prieš ,,Dobilą“

Gruodžio 17d. 18:00 val. Jonavos KKSC sporto salėjė susitiko B lygos komandos: ,,Dobilas" (šeimininkai) ir ,,Sporto Fėja" (svečiai). Po trumpos ir užtikrintos kovos pergalė atiteko į šeimininkų rankas rezultatu - 3:0. Jau rungtynių pradžioje aikštelės šeimininkai buvo priekyje bent keletos taškų atkarpa (rez. 7:2; 11:4; 16:9). Tuo tarpu ,,Sporto Fėja" stengėsi priešininkams nenusileisti ir į žaidimo aikštelę išleido A.Jonušą. ,,Sporto Fėja" sparčiai vijosi priešininų rezultatą (rez. 20:16; 22:20; 24:23) tačiau lemiami taškai atiteko šeimininkams. Rezultatas - 25:23 (1:0). Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo triuškinama ataka. ,,Dobilas" komandos žaidėjai tiesiog užspaudė savo priešininkus į kampą (rez. 9:0; 15:3; 20:10). Tuo tarpu ,,Sporto Fėja" žaidimo aikštelę sugrąžino komandos kapitoną - E.Sliežauską tačiau ir tai situacijos kardinaliai nekeitė. Seto pabaiga - 25:15 (2:0). Trečiasis setas buvo analogiškas. ,,Dobilas" komandos žaidėjai ir vėl ėmėsi iniciatyvos (rez. 4:1; 9:5). ,,Sporto Fėja" dar bandė atsitiesti išnaudodama minutines pertraukėlės (rez. 22:17) <...>