viso1 setas2 setas3 setas4 setas
KTU9419252525

La Vita Volley6725141315

,,KTU“ namuose nugalėjo prieš ,,La Vita Volley“

Š.m. sausio 4d. KTU statybos ir architektūros fakultete susitiko dailiosios lygos komandos: ,,KTU" (šeimininkės) ir ,,La Vita Volley" (svečiai). Po intriguojančios kovos pergalę išplėšė šeimininkės rezultatu - 3:1. Pirmasis kėlinys buvo permainingas. Dar pradžioje iniciatyvą savo rankose laikė ,,La Vita Volley" komandos žaidėjos (rez. 3:8; 4:12). Bet netrukus ,,KTU" ekipa ėmė atsitiesti ir vytis priešininkes (rez. 12:14; 15:16). Tačiau ,,La Vita Volley" nenusileido ir setą užbaigė sėkmingai - 19:25 (0:1). Antrasis kėlinys buvo priešingas. Jau nuo pat pirmųjų taškų ,,KTU" merginos užspaudė varžoves į kampą (rez. 3:3; 13:3; 16:6; 19:9). Išlyginti 10-ies taškų persvarą buvo daugiau nei sudėtinga. Taigi seto pergalė atiteko šeimininkėms į rankas - 25:14 (1:1). Komandoms išlyginus rungtynių rezultatą prasidėjo rimta kova. Tačiau ilgai netrukus ,,KTU" ir vėl griebė žaidimo vairą į savo rankas (rez. 3:3; 10:5; 16:10). Merginos darė mažai klaidų aikštelėje ir demonstravo puikų komandinį žaidimą <...>