Rungtynės: KSM Startas ‒ „Tinklo draugai“ vs LSMU (0:3)

KSM Startas ‒ „Tinklo draugai“54172215

LSMU75252525

„Lietuvos jaunučių rinktinė“ pralaimi LSMU komandai

Šiandien lapkričio 8d. 18:30 val. KSM „Startas“ sporto salėje susitiko dvi KTLM Moterų dailiosios „A lygos“ komandos: „Lietuvos jaunučių rinktinė“ (šeimininkai) ir LSMU (svečiai) ekipos. Po trijų setų kovos svečių komanda šventė pergalę rezultatu 0:3. Pirmąjame sete pirmuosius taškus pelnydama LSMU komanda pradėjo dominuoti tiek puolime tiek gynyboje (0:3;6:8;11:13). Taip komandas dviejų taškų skirtumas skyrė beveik pusę kėlinio. „Lietuvos jaunučių rinktinė“ stengėsi žaisti taip kaip reikalavo komandos trenėrė tačiau žadiimas „nesiklyjavo“ taip kaip norėtąsi (12:18;15:23). LSMU ekipa užbaigia sėkmingai kėlinį pirmu tempu (17:25) 0-1 Antrasis kėlinys – persvara į savo rankas paima „Lietuvos jaunučių rinktinė“ (3:1). Tačiau šeimininkėms džiaugtis ilgai neteko LSMU ekipa persveria rezultatą puikiai demonstruodama savo susižaidimą (4:9;12:14). Žaidimas tęsiasi ir „Lietuvos jaunučių rinktinė“ net negalvoja pasiduoti – rezultatas lygus (19:19). Trumpą sąmišį LSMU ekipoje tuoj pat „užgęsina“ trenerio minutinė pertraukėlė <...>