Rungtynės: VDU ŽŪA vs Kur septintas (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
VDU ŽŪA9822252625

Kur septintas9125222420

VDU ŽŪA pergalė prie „Kur septintas“ ekipą

Sausio 27 dieną VDU ŽŪA sporto salėje įvyko „B“ lygos varžybos. Susitiko VDU ŽŪA ekipa ir svečiai - „Kur septintas“ komanda. Rezultatu 3-1 pergalę šventė šeimininkai. Rungtynėms prasidėjus komandos žaidė apylygį žaidimą (5:5; 13:13; 18:18). Visą kėlinį abi komandos tarsi ieškojo pas varžovus silpnos vietos tačiau tai sekėsi sunkiai. Sėkmė nusišypsojo svečiams kurie laimėjo kėlinį rezultatu (22:25) Antrame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi vėl svečiai (9:12). Tačiau šeimininkai net nemėgina pasiduoti ir lygina rezultatą o po kelių rezultatyvių atakų išsiveržia į priekį (22:15). Nors svečiai ir stengėsi pasivyti tačiau VDU ŽŪA neatsipalaidavo ir laimėjo kėlinį (25:22) Trečiame kėlinyje pirmauti pradeda vėl „Kur septintas“ (4:9; 10:16). VDU ŽŪA ekipa pradeda netiksliai priiminėti kamuolius todėl nesiseka netikėtai užklupti savo priešininkus. Tačiau po minutinės pertraukėlės susiima ir aplenkusi savo varžovus <...>