Rungtynės: Startas ‒ Tinklo draugai vs Alytaus „Dzūkija“ (0:3)

Startas ‒ Tinklo draugai68232223

Alytaus „Dzūkija“75252525

Alytaus ,,Dzūkija“ iškovojo pergalę svečiuose prieš ,,Startas ‒ Tinklo draugai“

Gruodžio 19 d. 19:00 val. Kauno centro sporto mokykloje susitiko A lygos komandos: ,,Startas - Tinklo draugai" (šeimininkai) ir Alytaus ,,Dzūkija" (svečiai). Po trumpos ir įnirtingos kovos pergalė atiteko į svečių rankas rezultatu - 0:3. Rungtynų pradžioje iniciatyvos ėmėsi šeimininkų komanda (rez. 4:4; 11:6; 16:9). Tačiau ilgai nelaukę Alytaus ,,Dzūkijos" žaidėjai jiems atsakė spurtu net 7t. atkarpa ir išlygino rezultatą (18:18). Šeimininkų komanda atliko net 3 keitimus išnaudojo minutines pertraukėlės bet visgi lemiamus taškus pelnė svečių ekipa rezultatu - 23:25 (0:1). Antrajame rungtynių sete žaidimo vairą rankose laikė Alytaus ,,Dzūkija" žaidėjai (rez. 3:3; 4:7; 10:12; 11:16). Ir štai, kai ,,Startas - Tinklo draugams"  vos ne išlygino rezultato svečių komanda pasinaudojo minutine pertraukėlė ir į žaidimo aikštelę išleido L.Petronį. Setą jie ir vėl užbaigė sėkmingai rezultatu - 22:25 (0:2). Trečiasis rungtynių setas buvo nenuspėjamas. Nors pradžioje keletu taškų pirmavę šeimininkai pranašumą prarado ir abi komandos konkuravo taškas į tašką (rez. 5:2; 7:5; 11:9; 15:15; 20:20). Seto pabaigoje įtampa vis augo <...>