viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Dainava7625201714

NUTPA ‒ 29823252525

,,Dainava'' neįstengė pasipriešinti ,,NUTPA ‒ 2'' komandai

Sausio 6 dieną KTPMC salėje susirungė ,,Žalių‘‘ D lygos komandos ,,Dainava‘‘ (šeimininkai) ir ,,NUTPA – 2‘‘ (svečiai). Pirmo seto pergalę sėkmingai iškovojusi ,,Dainava‘‘ neįstengė atsilaikyti tolesniuose kėliniuose prieš varžovus. ,,NUTPA – 2‘‘ šiose rungtynėse buvo taktiškesni. Varžybos baigėsi 1:3 rezultatu. Pirmame sete besiveržiančiai ,,Dainavos‘‘ komandai nuolat ant kulnų lipo varžovai kurie atsilikinėjo vos vienu kitu tašku. Skaičiuojant paskutiniuosius taškus žaidimas tapo dar atkaklesnis buvo sunku nuspėti kuri komandą užbaigs kėlinį (rez.: 23:23). Šiame sete ,,Dainavai‘‘ pavyko sėkmingai atremti nemažai ,,NUTPA – 2‘‘ rengiamų atakų. Pasižymėjusi stipresne gynyba šeimininkai laimėjo kėlinį rezultatu – 25:23. Sekančiame sete ,,Dainava‘‘ sėkmingai veržėsi pirmyn ir priešininkus lenkė dvigubu taškų skirtumu (rez.: 10:5). Tačiau nuo šios akimirkos <...>