Rungtynės: Akademijos „Pilėnai“ vs Nemunas ‒ 2 (3:0)

Akademijos „Pilėnai“75252525

Nemunas ‒ 257192315

Akademijos „Pilėnai“ iškovojo namuose pergalę prieš „Nemunas-2“ ekipą

Gruodžio 16 dieną ASU sporto salėje susitiko dvi  „Žalių“ D lygos komandos. Šeimininkų titulu puikavosi Akademijos „Pilėnai“ o svečiais tapo „Nemunas-2“ komanda. Po trijų kėlinių pergalė atitenka šeiminikams. 3-0 Pirmame sete komandos žaidė apylygiai (3:3; 10:12; 15:15). Tokio žaidimo tarsi siekė šeimininkų komanda norėdama lėtu ir migdančiu žaidimu palaužti savo varžovus. Taip ir atsitinka „Nemunas – 2“ ekipa pradeda daryti klaidas puolime o „Pilėnų“ komanda tuo naudojasi (21:16). Sunkiai sekasi susižaisti svečiams po tokios „duobės“. Kėlinio baigtis (25:19) šeimininkai laimi 1-0 Antrame sete žaidimas tampa įtemtesnis. Akademijos komanda nuo pirmųjų akimirkų pradeda rodyti puikų susižaidimą (9:5; 15:8) ko nepasakysi apie jų priešininkus. „Nemuno -2“ komanda pasimetusi ir nesugeba susitvarkyti gynyboje (19:10).Atsipalaidavusi „Pilėnų“ komanda pradeda daryti klaidas priiminėjant kamuolius ir rezultatus tuoj pat tampa lygus (20:20). Abi komandos turi tiek pat šansų laimėti <...>