Rungtynės: Akademijos „Pilėnai“ vs NUTPA ‒ 2 (3:1)

Akademijos ,,Pilėnai“ sutriuškino ,,Nutpos-2“ ekipą

Kovo 3 dieną VDU Žemės ūkio akademijos sporto salėje įvyko ,,Žalių‘‘ D lygos varžybos. Susitiko Akademijos „Pilėnai“ (šeimininkai) ir Nutpa 2 (svečiai). Po keturių setų kovos šeimininkų sienas apgynė  Akademijos „Pilėnai“, rezultatu 3:1

Rungtynių pradžioje savo pranašumą rodo šeimininkai Akademijos ,,Pilėnų '' ekipa (3:0), tačiau rezultatą lygina priešininkų komanda (3:3;11:11;18:18). Tiek vieni tiek kiti nenori nusileisti, bet galiausiai setą laimi šeimininkai rezultatu (27:25)
Antrame kėlinyje komandos vėl žaidžia viena kitą vejamos  (2:2;9:9;15:15). Akademijos ,,Pilėnai'' padrąsinti trenerio vis triuškino ,,Nutpos-2'' komandą (21:15). Po minutės pertraukėlės svečių komanda susikaupia ir švelnina rezultatą (22:19). Kovingai nusiteikusi Akademijos ,,Pilėnų‘‘ ekipa laimi setą (25:19).
Trečiame kėlinyje vėl žaidimas tampa apylygiu (3:3;8:9). ,,Nutpos-2'' ekipa kovingai nusiteikusi ir nenori paleisti nei vienos seto pergalės ir vijasi priešininkus (19:20). Susikaupusi ,,Nutpos-2‘‘ ekipa laimi kėlinį (20:25).
Ketvirtame kėlinyje Akademijos ,,Pilėnų'' komanda ištroškę pergalės juda į priekį (6:3;15:11). Akademijos ,,Pilėnų‘‘ kovingumas buvo stipresnis nei priešininkų, tad ,,Nutpos-2'' net nespėjo atsikvėpti kaip triuškinančiai laimi šeimininkai setą rezultatu (25;17)(3;1).