Rungtynės: Viskas ore vs Kur septintas (3:0)

Pirmąsias sezono varžybas ,,Viskas ore'' komanda pradėjo pergalingai prieš ,,Kur septintas'' ekipą

Pirmąsias sezono varžybas ,,Viskas ore'' komanda pradėjo pergalingai  prieš ,,Kur septintas'' ekipą

Spalio 29 dieną, prasidėjo naujasis tinklinio sezonas, kuriose susirungė ,,Viskas ore'' ir ,,Kur septintas'' komandos. Nors rungtynės užsitęsė tik iki trijų setų - visas žaidimas klostėsi labai įtemptai. Galiausiai emocingas rungtynes trečiame sete pavyko atlaikyti ,,Viskas ore'' žaidėjams ir varžybas užbaigti svariu 3:0 rezultatu.

Rungtynėms vos tik prasidėjus, abi komandos žaidė atkakliai taškas į tašką, tačiau ties 6:6 rezultatu, atsiplėšusi nuo varžovų dvigubu taškų skirtumu, žaidimo eigą ėmė koreguoti ,,Viskas ore‘‘ komanda. ,,Kur septintas‘‘ žaidėjams prireikė atsikvėpti. Visgi, po minutinės pertraukėlės komandai nepavyko sumažinti daromų klaidų, tad varžovai ir toliau sparčiu tempu rinko taškus (16:8; 22:11). ,,Viskas ore‘‘ setą užbaigė vienuolikos taškų skirtumu – 25:14.

Antrojo seto žaidime abi komandos nuolatos kovojo dėl kiekvieno taško iki pat pabaigos (6:6; 11:118;18:18; 21:22). ,,Kur septintas‘‘ komandai, tai buvo puiki proga išlyginti setų rezultatus, tačiau ,,Viskas ore‘‘ ėmė rengti stiprias atakas, kurių dėja nepavyko atlaikyti - varžovai užbaigė žaidimą 25:22.

Trečiame sete, žaidimas mažai kuo skyrėsi nuo pastarojo. ,,Kur septintas‘‘ komanda darė vis mažiau klaidų ir žaidė iš varžovų, taip pelnydami taškus, tačiau norimo rezultato taip ir nepavyko pasiekti. ,,Viskas ore‘‘ žaidėjai – kėlėjas Lukas Župerka kartu su Aurimu Kroliu puikiai rengė atakasir pelnė nemažai taškų. Komandai pavyko pranašumą išlaikyti iki seto pabaigos ir užbaigti rezultatu 25:22.