viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Blokada8825212517

Dobilas9720252725

,,Blokados'' pralaimėjimas ,,Dobilo'' komandai

Lapkričio  16 dieną 19:30val. Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko B lygos varžybos ‘‘Blokada" prieš  "Dobilą" po įtemtos kovos  laimėjo  "Dobilas" rezultatu – 1:3 Pirmajame sete iniciatyvos imasi nuo pirmųjų taškų „Blokada“ (9:4;). Po nepriimto padavimo (16:11),,Dobilas‘‘ pasiima pirmą minutę. Antrą minutę pasiima (23:16) po smarkaus servuoto kamuolio. Seto pabaiga (25:20) Antrajame sete puikiai susižaidžia „Dobilo“ekipa. ,,Blokada‘‘ pasiėmė pirmą minutę nes matydami kad varžovai susikaupė taip įsiverždami į priekį (4:8). Antrąją minute ,,Blokadai‘‘ reikėjo pasiimti dėl komandos nario paliesto tinklo (19:22). Šis setas baigiasi „Dobilo“ komandos naudai (21:25) Trečiasis setas prasideda puikiu „Dobilo“ komandos proveržiu (1:5). Tačiau tam nepasiduoda „Blokada“ lygina rezultatą (14:14) ko pasekoje ,,Dobilas‘‘ pasiima minutę pertrauką. Kėlinio baigtis (25:27) – laimi „Dobilas“ Ketvirtame kėlinyje  (9:10) ,,Dobilo‘‘ paimta minutė leidžia truputi atsikvėpti nuo neatsiliekančiu varžovų. Priešininkai nepasinaudoja tokia dovana ir nesusikaupia „Dobilas“ ir toliau taškas po taško veržiasi pirmyn (9:18; 16:23). Kėlinio baigtis palanki svečiams iš Jonavos (17:25) Po varžybų ,,Dobilo‘‘ komandos nario M.Savicko komentaras: Labai džiaugėmės pirmąja pergale. Taip pat norim pasidžiauti stipriais priešininkais. <...>