Rungtynės: KSM Startas ‒ Tinklo draugai vs LSMU (2:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
KSM Startas ‒ Tinklo draugai91262015255

LSMU1072425251815

,,KSM Startas ‒ Tinklo draugai“ namuose pralaimėjo prieš ,,LSMU“

Gruodžio 6d. 17:30val. V.Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje susitiko dailiosios lygos komandos: ,,KSM Startas ‒ Tinklo draugai" (šeimininkės) ir ,,LSMU" (svečiai). Po įtemptos kovos pergalė atiteko į svečių rankas rezultatu - 2:3. Rungtynėms prasidėjus iniciatyvos ėmėsi ,,LSMU" komanda kuri nuo pat pirmųjų taškų iki seto vidurio aktyviai pirmavo (rez. 6:10; 8:13; 11:14). Tačiau setui įsibėgėjus atkakliosios ,,KSM Startas ‒ Tinklo draugai" žaidėjos varžoves ne tik prisivijo bet ir aplenkė (rez. 17:14). ,,LSMU" žaidėjos taip pat nenusileido ir jau greitai išlygino esamą rezultatą (rez. 19:19). Seto pabaiga buvo intriguojanti nes tiek viena tiek kita komanda žaidė vos vieno taško persvara. Rezultatas - 26:24 (1:0). Antrasis setas buvo nenuspėjamas. Šįkart abi komandos nenusileido viena kitai (rez. 4:4; 7:9; 11:12). Bet neilgai trukus svečių ekipa vis ryškesne taškų persvara judėjo tolyn (rez. 14:19; 19:24). Tuo tarpu šeimininkėms koją kišo aikštelėje daromos klaidos. Net atlikti keitimai ir išnaudotos minutinės pertraukėlės situacijos iš esmės nekeitė <...>