Rungtynės: LSU – 22 vs VDU ŽŪA (3:0)

LSU – 2275252525

VDU ŽŪA50161618

,,LSU ‒ 22'' pergalė prieš ,,VDU ŽŪA'' ekipą

Lapkričio 7 dieną į LSU sporto salėje įvyko vyrų ''B'' lygos varžybos kuriuose savo jėgas išmėgino ,,LSU - 22'' ir svečių teisėmis atvykusi ,,VDU ŽŪA'' komandos. Po neilgai trukusių rungtynių namų sienas pavyko apginti ,,LSU - 22'' rezultatu 3:0. ,,LSU - 22'' jau pirmame žaidimo sete kovingai nusiteikę pasitiko svečius. Šeimininkai spurtavo šešių taškų atkarpa ir įgijo pranašumą kurį pavyko išlaikyti iki seto pabaigos. Žaidimo baigtis - 25:16. Antrojo seto baigtis tokia pati kaip ir pirmojo - šeimininkai  veržėsi pirmyn. Tuo tarpu ,,VDU ŽŪA'' pritrūko komandinio susižaidimo sunkiai sekėsi sulaikyti ,,LSU - 22'' rengiamas atakas. Situacijos nekeitė nei imtos minutinės pertraukėlės. Tad dar veina seto pergalė priklausė namų komandai rezultatu 25:16. Trečiame sete ,,VDU ŽŪA'' geriau sekėsi rinkti taškus dėl ,,LSU - 22'' komandos padidėjusiu klaidų skaičiaus. Tačiau <...>