Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KSM Startas vs VDU ŽŪA (3:0)

 viso1 setas2 setas3 setas
KSM Startas75252525
 
VDU ŽŪA48111522


KSM Startas

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Domantas Migonis1000001000
Edvinas Ancuta5102001007
Jaunius Žilinskas2011001002
Jonas Žilinskas3001002002
Klaidas Tepelys3002002003
Marius Dvarionas1001001001
Matas Plūkas1000000001
Paulius Osipauskas151040040016
Pijus Mironovas2010001001
Žygimantas Dzemyda1023000300-2
 752251100160031

VDU ŽŪA

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Alfonsas Kazlauskas20101001002
Eligijus Gudauskas302000400-1
Gvidas Okas8021004104
Mantas Milius8101006004
Mantas Vaivada71112008002
Rokas Šatinskas2014006000
 48226900291011
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 2805

Komentarai