Rungtynės: Vitameda ‒ RIO vs Bellona (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Vitameda ‒ RIO01825142515

Bellona02520252110

Vitameda-RIO po 5 setų kovos įveikė Belloną

Lapkričio 25 dieną moterų Dailiosios lygos rungtynėse susitiko Vitameda-RIO prieš Belloną komandą. Pirmame sete iškarto į priekį šovė Bellona komanda kuri pirmavo 8-3 17-12 24-16 ir laimėjo pirmą setą rezultatu 25:18. Antro seto pradžia nieko gero nežadėjo Viameda-RIO kokandai kadangi setas buvo pradėtas 0-4 bet po trenerės Indrės Gulbinienės paimtų minutinių pertraukėlių komanda susiėme paisivijo ir ypač Simonos Masalskės sėkmingu žaidimu laimėjo antrą setą 25-20.Trečiam sete savo sąlygas diktavo Bellona kuri be vargo jį laimėjo 25:14.Ketvirtam sete vyko kova taškas į tašką ir rezultatui esant 21:21 didesnį norą parodė Vitameda-RIO komanda kuri laimėjo jį 25-21.Penktas setas prasidėjo uraganiniu Vitameda-RIO komandos žaidimu po kurio viduryje aikštelėmis komandos keitėsi prie rezulato 8:0. Setui einant į pabaigą Bellonos žaidėjos dar bandėprisivyti varžoves tačiau seto pradžioje daug taškų išbarstytų taškų nepadėjo ir setą (15:10) ir varžybas (3:2) laimėjo Vitameda-RIO komanda. <...>