Rungtynės: Fortūna vs Vytauto Didžiojo universitetas (2:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Fortūna0242525179

Vytauto Didžiojo universitetas02619162515

„Vytauto Didžiojo Universiteto“ komanda išsikovojo pergalę prieš „Fortūna“ komanda

Lapkričio 25 dieną 20:30 valandą „RIO" sporto arenoje susitiko „Fortūna" ir „Vytauto Didžiojo Universiteto" komandos. Varžybos buvo pratęstos iki į setų ir "Vytauto Didžiojo Universiteto" komanda nugalėjo „Fortūna".Pirmojo seto pradžioje „VDU" komanda išsiveržė į priekį (16:22) tačiau seto pabaigoje "Fortūna" pelnė 7 taškus iš eilės ir prisivijo „VDU" komandą (24:24). Deja „Fortūna" komandai nepavyko išsikovoti pirmojo seto ir pralaimėjo „VDU" komandai (24:26).Antrajame sete abi komandos pelnė taškus tolygiai iki kėlinuko vidurio (11:11). Tuomet „Fortūna" komanda pelnė 5 taškus iš eilės seto viduryje pabaigoje neduodamos šanso „VDU" komandai prisivyti ir pasiėmė pergalę (25:19).Trečiojo seto pradžioje startavo „VDU" komanda (7:11) tačiau „Fortūna" nenusileido ir seto viduryje sulygino rezultatą (12:12) toliau "VDU" komandai padovanodama tik kelis taškus ir laimėdama setą (25:16).Ketvirtajame sete „VDU" komanda išsiveržė į priekį nuo pat pradžios (4:9) ir seto viduryje laimėjo 8 taškus iš eilės taip „Fortūna" komandai neleidžiant prisivyti. Ketvirtas setas buvo laimėtas „VDU" komandos (17:25).Varžybos buvo pratęstos iki penkių setų. Penktajam sete abi komandos pelnė taškus apylygiai iki seto vidurio (9:9) <...>