viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Vitameda ‒ RIO025242123

KTU021262525

„KTU“nugalėjo „Vitameda-RIO“

Vasario 3 d. 20:30 val. „RIO“ arenos II aikštelėje dailiosios lygos grupės varžybose (I turas) susitiko „KTU“ ir „Vitameda-RIO“ merginų komandos.Pirmojo seto pradžioje abiejų komandų rezultatas buvo lygus (6:6) tačiau tuomet šeimininkės pelnė 6 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį (7:13). Nors „KTU“ komanda joms nenusileido (13:16) ši taškų persvara (19:23) lydėjo iki seto pabaigos ir pirmąjį setą laimėjo „Vitameda-RIO“ (21:25)Antrajame sete stipriau startavo svečių komanda (7:2) iki nenusileido (11:5) iki pat kėlinuko vidurio tuomet kai šeimininkės pradėjo po truputi vytis (14:13) ir artėjant seto pabaigai net gi sulygino rezultatą (20:20). Seto pabaigoje abi komandos pelnė taškus vienas į vieną (22:22); (23:23); (24:24). Tačiau tuomet „KTU“ merginoms pavyko pelnyti 2 paskutinius reikalingus taškus ir užbaigti setą jų pergalę (26:24) pratęsiant kovą iki 4 setų.Trečiajame sete abi komandos pradėjo pelnant taškus apylygiai <...>