Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno TPMC vs Kauno technikos kolegija (2:3)

Kauno TPMC po penkių setų kovos nusileido Kauno technikos kolegijos komandai.

 Kauno TPMC po penkių setų kovos nusileido Kauno technikos kolegijos komandai.

Gruodžio 16d. 18:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko C lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų Kauno TPMC ir svečių Kauno technikos kolegijos. Pergalę po permainingos penkių setų kovos šventė Kauno technikos kolegijos tinklininkai.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai Kauno TPMC komanda (11:6) seto viduryje aikštelės šeimininkai ir toliau turėjo saugų pranašumą (16:11), bet tuomet spurtą 3:12 atlikusi Kauno technikos kolegija sugebėjo perimti seto kontrolę ir išsiveržė į priekį (19:23) ir taip laimėjo permaininga pirmąją rungtynių dalį (21:25).

Antrajame kėlinuke intrigos buvo mažai, iniciatyva nuo pat pradžių priklausė Kauno technikos kolegijos komandai (9:14). Seto eigoje turėtą persvarą tik didinę svečiai užtikrintai laimėjo ir antrąją rungtynių dalį (15:25).

Trečioji rungtynių dalis prasidėjo lygiai (9:9).Viso seto metu vyko atkakli ir lygi kova, iki pat kėlinuko pabaigos nei viena komanda nebuvo įgijusi didesnės negu 2 taškų persvaros. Baigiantis setui priekyje ir vėl buvo svečiai (20:22), bet tuomet be klaidų žaidę šeimininkai pelnė 5 taškus be atsako ir taip perkėlė kovą į ketvirtąjį setą (25:22).

Pratęsę savo sėkminga žaidimo bangą Kauno TPMC puikiai pradėjo ir ketvirtąją mačo dalį (10:3). Viso seto metu užtikrintai situaciją kontroliavę aikštelės šeimininkai neleido savo varžovams priartėti per mažiau, kaip 4 taškus ir saugiai laimėdami ketvirtąjį kėlinuką (25:20) viską perkėlė į lemiamą penktąjį setą.

Lemiamoje rungtynių dalyje žaidimo kontrolę susigrąžino jau Kauno technikos kolegija, svečiai nuo pat pradžių šovė į priekį (4:8) svarbiausiais momentais žaidė be klaidų ir užtikrintai laimėjo lemiamą penktąjį setą (7:15), taip iškovodami pirmąją pergalę C lygoje.

Po rungtynių kalbintas vienas iš nugalėtojų komandos žaidėjų sakė:

Trečiajame sete pametėme koncentracija ir tas leido varžovams grįžti į kovą, svarbiausia, kad nepasimetėme ir penktajame sete vėl sužaidėme, taip kaip pirmose dvejuose setuose, koncentracija šiandien buvo raktas į pergalę.

Puslapis peržiūrėtas: 1516

Komentarai