Rungtynės: Nemunas ‒ 2 vs Akademijos „Pilėnai“ (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Nemunas ‒ 28825251325

Akademijos „Pilėnai“7722162514

,,Nemunas ‒ 2'' pergalė prieš Akademijos ,,Pilėnus''

Vasario 3 dieną KTPMC salėje vyko ,,Žalių'' D lygos varžybos. Po įtemptų keturių setų pergalę pavyko iškovoti ,,Nemunui - 2'' rezultatu - 3:1. Pirmajame sete abi komandos žaidė taškų atkarpomis. Nors ir ,,Nemunui - 2'' šiame žaidime sunkiau sekėsi priimti varžovų mestus kamuolius tačiau pelnyti lemtingąjį tašką pavyko. Žaidimas baigėsi rezultatu - 25:22. Antrasis setas prasidėjo Akademijos ,,Pilėnų'' spurtu (rez.: 1:7). Toks staigus žingsnis vos žaidimui prasidėjus ,,Nemuno - 2'' komandą gerokai suglumino. Tačiau po pasiimtos minutinės pertraukėlės į aikštelę grįžo ryžtingai. Ekipai puikiais blokuotais mušimais kuriuos rengė P. Palevičius bei R. Bajorino atliktais ACE'ais pavyko išlyginti rezultatus (rez.: 8:8).  ,,Nemunas - 2'' sugebėjo aplenkti varžovus ir užbaigti kėlinį - 25:16. Trečiame sete Akademijos ,,Pilėnai'' pasižymėjo gerai atliktomis atakomis. Daugiausia komandai pelnė taškų A. Kazlauskas ir A. Palekas. Tuo tarpu <...>