Rungtynės: Kauno RIO-Startas 2 vs Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ (3:2)

Kauno RIO – Startas 2 po dramatiškos kovos šventė pergalę prieš Joniškio baldai – Vidrena komandą.

Sausio 4d. 16:00val. Kauno sporto mokykloje „Startas“ įvyko „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionato I lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų Kauno RIO – Startas 2 ir svečių Joniškio baldai – Vidrena komandų. Pergalę po dramatiškos penkių setų kovos šventė Kauno RIO – Startas 2 komanda.

Susitikimą puikiai pradėjusi Joniškio komanda greitai susikrovė didelę persvarą (2:13) viso seto metu situaciją kontroliavę svečiai (9:20) užtikrintai laimėjo pirmąją rungtynių dalį (15:25).

Antrasis setas prasidėjo daug atkaklesne kova (9:9). Antroje seto pusėje iniciatyvą šį sykį perėmė jau aikštelės šeimininkai (17:13), nors svečiams ir pavyko sumažinti atsilikimą iki (18:16), geriau kėlinuko pabaigą sužaidę RIO – Startas 2 ekipa laimėjo antrąją susitikimo dalį (25:21).

Trečiojo seto pradžia buvo analogiška antrosios rungtynių dalies startui (10:10). Viso seto metu vyko atkakli ir permaininga dvikova, nei vienai komandai viso seto metu nepavyko įgyti didesnės negu dviejų taškų persvaros. Kėlinuko pabaigoje esant lygiam rezultatui (21:21), geriau sužaidusi Joniškio komandą sugebėjo laimėti setą (23:25), taip persverdami rungtynių rezultatą savo naudai 1:2.

Ketvirtojo kėlinuko starte vaizdas buvo panašus į paskutinių dviejų setų pradžias (10:10). Tačiau, tuomet puikią atkarpą sužaidę šeimininkai Kauno RIO – Startas 2 perėmė iniciatyvą (22:13) ir užtikrintai laimėję ketvirtąją mačo dalį, aikštelės šeimininkai perkėlė kovą į lemiamą rungtynių setą (25:14).

Penktasis setas prasidėjo lygiai, komandos keitėsi pelnomais taškais (10:10), kuomet atrodė jog laukia sunkiai prognozuojama ir dramatiška seto pabaiga 4 taškus be atsako pelnę aikštelės šeimininkai atsidūrė per tašką nuo laimėto susitikimo, nors svečiai dar bandė gelbėtis iš kritinės situacijos (14:12), paskutinį mačo tašką pelnę RIO – Startas 2 šventė antrąją pergalę „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionato I lygoje.

Po susitikimo kalbintas Kauno RIO – Startas 2 treneris Robertas Nekrašas pasidalino mintimis apie rungtynes:

Kas lėmė pergalę?

Rungtynės buvo reto ne grožio, klaidų pas mus buvo daug, pas varžovus dar daugiau, gaila ir dėl negausiai susirinkusių žiūrovų, nes šiandien nepamatė gražaus tinklinio, galbūt, tai lėmė gana ilga šventinė pauzė. Turbūt ir jie nesportavo ir mes labai mažai sportavome. Aišku, tai labai atsiliepia šiems jauniems žaidėjams, nes broko šiandienos rungtynėse buvo tris kartus daugiau už gerus dalykus.