Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Turnyrinė lentelė » C lyga

A

vietakomandataškairungtynėssetaitaškai setuose
visopergalėspralaimėjimailaimėtapralaimėtasantykispelnytapraleistasantykis
1KTU27129331161,9375010879221,17896
2Kauno SRC26129330161,8750010349891,04550
3Kauno kolegija24128430171,7647110589131,15882
4KCSM22128429211,3809510919681,12707
5KCSM Lemora21126628231,21739115010401,10577
6SMK Vikingai5122109330,2727375810080,75198
7TPS & Vyriukai1120125360,1388967110090,66501

B

vietakomandataškairungtynėssetaitaškai setuose
visopergalėspralaimėjimailaimėtapralaimėtasantykispelnytapraleistasantykis
1Raudondvaris25128430181,66667108010041,07570
2Tinklida24128430201,50000112410341,08704
3JTK Dobilas23128431221,40909114510951,04566
4Vitameda21127527241,12500109610671,02718
5ASU16126624250,96000107910451,03254
6Sporto fėja & TOP sport15125724280,85714107711210,96075
7KCSM - 22120127360,1944480510400,77404