Rungtynės: Vitameda vs KSM ‒ Startas (3:0)

Vitameda75252525

KSM ‒ Startas49132313

„Vitameda“ šventė užtikrintą pergalę prieš KSM – Startas komandą.

Vasario 5d. 18:15val. RIO arenoje įvyko B lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Vitameda“ ir svečių KSM – Startas komandų. Pergalę po trijų setų kovos iškovojo „Vitameda“ tinklininkai. Susitikimas prasidėjo lygia kova (6:6) bet tuomet spurtą 11:3 atlikę šeimininkai „Vitameda“ perėmė seto kontrolę (17:9) kėlinuko pabaigoje dar labiau savo pranašumą padidinę aikštelės šeimininkai saugiai laimėjo pirmąją mačo dalį (25:13). Antrojoje mačo dalyje vyko daug atkaklesnė kova. Setą sėkmingiau pradėjo „Vitameda“ tinklininkai (8:5) bet svečių KSM – Startas greitai atstatė pusiausvyrą (12:12). Kėlinio pabaigoje KSM – Startas komandai pirmaujant (17:19) aikštelės šeimininkai surezgė spurtą 5:0 ir atsidūrė arčiau laimėto ir antrojo seto (22:19) bet tuomet jau svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (22:22) vis tik sėkmingiau pačią seto pabaigą sužaidę „Vitameda“ laimėjo ir antrąją susitikimo dalį (25:23). Trečiajame kėlinuke intrigos ir vėl buvo mažai <...>