Rungtynės: KSMS ‒ Heksa vs KSM Startas ‒ Tinklo draugai (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
KSMS ‒ Heksa98259242515

KSM Startas ‒ Tinklo draugai971825261612

Po įtemptų varžybų ,,KSM ‒ Heksa'' komandai pavyko iškovoti pergalę prieš ,,KSM Startą ‒ Tinklo draugus''

Vasario 28 dieną 17:30 val. Vinco Kudirkos progimnazijos salėje įvyko Moterų ,,Dailiosios’’ lygos varžybos. Rungtynėse susitiko "KSM - Heksa" šeimininkių komanda ir svečiai „KSM Startas – Tinklo draugai“ . Po nuožmios penkių setų kovos pergalę pavyko išplėšti "KSM - Heksa" merginoms rezultatu - 3:2. Nuo pat pirmojo seto pradžios ,,KSM – Heksos‘‘ komanda stojo į lyderio poziciją. Dar žaidimo pradžioje Marija Brazauskytė ACE‘ais apšaudžiusi ,,KSM Starto – Tinklo draugų‘‘ ekipą sugebėjo varžoves ‘išmušti‘ iš žaidimo ritmo. Taip komanda spėjo smarkiai įgyti didelę rezultatų persvarą (rez.: 11:1). Nors ,,KSM Starto – Tinklo draugų‘‘ komanda ir buvo išsikoncentravusi nesiėmė minutės pertraukėlės ir atkakliai nedideliu tempu rinkosi taškus. Joms pavyko sumažinti rezultatų skirtumą tačiau šiame žaidime salės šeimininkės buvo stipresnės. Žaidimas baigėsi ,,KSM – Heksos‘‘ pergale - 25:18 <...>