Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs Laumetris ‒ 2 (3:0)

Vitameda nugali Laumetrį ‒ 2

Vitameda nugali Laumetrį ‒ 2

Š. m. kovo 28d., B lygos ketvirtfinalio rungtynėse, vykusiose RIO Arenoje, Vitameda atsirevanšavo Laumetriui – 2, rezultatu 3:0.

Nuo pat varžybų pradžios jautėsi pasikeitusi Vitamedos ekipos atmosfera ir sustiprėjusi komandinė dvasia, palyginus su paskutiniosiomis žaidynėmis. Pirmasis setas vingiavo nenuspėjamai - viršų ėmė tai viena, tai kita pusė. Vis dėlto, šeimininkams šypsojosi sėkmė ir šie pamažu išsiveržė į priekį. Seto pabaiga 25:18 (1:0).

Antro seto pradžia labai panaši, tačiau viduryje žaidimo svečiai suklupo ir praleido 10 taškų iš eilės. Visgi Laumetris – 2 nepasidavė ir atkakliai vijosi priešininkus. Deja, buvo jau per vėlu. Seto pabaiga 25:19 (2:0).

Trečiąjį setą svečiai kone padovanojo Vitamedai. Laumetriui – 2 trūko susikaupimo, užsidegimo, tad setą laimi oponentai, rezultatu 25:16 (3:0).

Pakalbintas Vitamedos kapitonas R. Pocius (nr.7) sakė: „Pergalę lėmė tai, kad buvome pailsėję. „Chebra“ nuoširdžiai padirbo ties tom vietom, dėl kurių pralaimėjome praeitą kartą, na, o paskutinį setą priešininkai praktiškai atidavė mums.“

Puslapis peržiūrėtas: 1980

Komentarai