Rungtynės: LSMU vs La Vita Volley (0:3)

LSMU57122223

La Vita Volley75252525

,,La Vita Volley'' svečiuose iškovojo pergalę prieš ,,LSMU''

Gruodžio 18d. 19:15 val. LSMU VA sporto salėje įvyko moterų ,,Dailiosios’’ lygos rungtynės. Aikštelėje susitiko ,,LSMU" (šeimininkės) ir ,,La Vita Volley" (viešnios) komandos. Po neilgos trijų setų kovos nugalėjo ,,La Vita Volley" merginos- 0:3. Pirmasis setas prasidėjo ir pasibaigė ,,La Vita Volley" komandos pranašumu. Jau nuo pirmųjų žaidimo minučių viešnios startavo šešių taškų atkarpa. Tuo tarpu ,,LSMU" komandos merginos daugiau klydo ir sunkiai sekėsi priimti kamuolius. Kėlinys baigėsi , La Vita Volley’’ pergale rezultatu 12:25 (0:1). Antasis setas buvo visiškai nenuspėjamas iki pat kėlinio pabaigos. ,,LSMU’’ komanda šį kartą taip lengvai nepasidavė ir kovojo dėl kiekvieno taško nė akimirkai neleidžiant labai įsiveržti į priekį ,,La Vitos Volley’’ merginoms (1:2; 13:12; 21:22). Komandą į priekį vedė Julija Domarkaitė bei Jomilė Bytautaitė kuri šiame sete pelnė daugiausia taškų. Visgi <...>